Wspólne polowanie …

Wreszcie się doczekałem wspólnych łowów z moimi wychowankami. Miło brać udział w polowaniu gdzie większość uczestniczących psów wywodzi się z mojej hodowli. Wspólnie z innymi psami stanowią niezbędną cześć polowania. Łowów , które jak przystało na profesjonalne przygotowanie – zakończone „ niezłym” pokotem.
Przy okazji przekazywania tych miłych , satysfakcjonujących informacji , serdecznie namawiam wszystkich menerów posiadających psy z mojej hodowli / i nie tylko/ o „chwalenie „ się swoimi podopiecznymi. Pokazanie pracy jaką włożyliście koledzy podczas pracy z psami. Każda wystawa, konkurs czy polowanie to nauka, szkolenie przekładająca się na użytkowość i rozwój psa. Nie od razu Bera, Wena stała się czempionem. Złote medale i I lokaty Wiki, Wojana, Whyski, Weny ….. nie zostały by wręczone , gdyby nie udział w wystawach, konkursach czy ciężkich szkoleniach w łowisku.
Pomimo,że sam ciągłe udoskonalam swój „warsztat”, korzystając z doświadczenia starszych ( doświadczonych) hodowców, służę pomocą i radą. Zapraszam również na wspólne szkolenia.
Posiadając tak wspaniałe psy chwalmy się nimi, pokażmy z kim polujemy i z kim współtworzymy swoją pasję , hobby.

Darz Bór
Dariusz Tokarz