Miot E

28.01.2015r. WITAMY SZCZENIAKI

 

Miot E wita Mazurską Knieję!

Aisha i szczeniaki ( 5 piesków i 5 suczek) czują się dobrze.

Prosimy o potwierdzenie rezerwacji. W przypadku uwag, pytań proszę o kontakt telefoniczny: gsm: (+48) 785 193 832

 

15.12.2014r. Potwierdzenie rezerwacji! 

Wizyta u weterynarza potwierdziła ciąże AISHY. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. W związku z powyższym prosimy o w miarę możliwości szybki kontakt – potwierdzenie rezerwacji szczeniąt. Zainteresowanie jest duże a ilość szczeniąt ograniczona, w związku z powyższym rezerwacja szczeniąt tylko po osobistym potwierdzeniu.

Darz Bór
Dariusz Tokarz

 

W grudniu planuję kolejne skojarzenie MŁCHPL ,PP pierwszego stopnia KT-trzeciego stopnia Aishy z Javoroveho Vrchu -Beskyd 5 x ocena doskonała,2 x cwc,3x zwycięzca młodzieży CACIB ,6 x medal złoty. –
Oresem Węgorzewski Postrach, KT- pierwszego stopnia, KD-trzeciego i pierwszego stopnia 5x ocena doskonała ,cwc, 2x medal złoty ,2x medal srebrny,1x medal brązowy , 2x najlepszy dorosły pies ,1x zwycięzca rasy, 1x najlepszy użytkowy w rasie.
Obojga przyszłych rodziców charakteryzuje wielka pasja łowiecka i super psychika. Psy bardzo intensywnie polujące. Szczeniaków spodziewam się w lutym. Wszystkich zainteresowanych proszę o śledzenie strony i kontakt telefoniczny.
Temperament i pasje rodziców szczeniaków obliguje mnie do przestrzegania zasad hodowli iż szczeniaki powinny trafić do aktywnych myśliwych, wspólnie realizując swoje pasję.


DB
Darek Tokarz